فــــــروش اقساطی از لندو !

لندو ضرب المثل ” نقد رو بچسب نسیه رو رها کن “ را زیــــر سوال برد! می‌پـرسید چطور؟ دیگر اینکه بدون جیب پر پــــــول نتوانید یک خرید راحت را داشته باشید را فـــراموش کنید. کافی است انتـــخاب کنید، این لندو هست که قبل از شما محصول را خریداری خواهد کرد. در واقع لندو را جیب لا یتناهی پول بدانید.
شاید لندو را با نـام ” ایـران رنتر ” بهتر بشناسید این شرکت در واقع برندی از ” شرکت هوشمند آرمان گستر آریا “ است که در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده. با گذر زمان این استقبال بی نظیر بــاعث شد لندو معتبر، تصمیم دیگری بـــرای راحتی و سهولت کار مشتریـــان اتخاذ کند که نتیجه آن طراحی ” کارت های اعتباری خرید ” بود. کارت های اعتبــــاری ایـــن امکان را بـــرای مشتـریان فــــراهم می آورد که علاوه بـر خرید اقساطی وسایل از دیگر فـــروشگاه‌های معتبر نیــز خرید اقساطی داشته باشند. اتـــفاقی که با لندو رقم خورد خــرید اقساطی از ده ها فــروشگاه آنــــلاین بود. دیگر مشتریــــان نـــــگران این نبودند که فــــروشگاه‌ها خرید اقساط دارند یا خیر، چرا که لندو ایــن امکان را بـــــرایشان فـــراهم کرده بود. لندو با این خدمات یک تیـــر را به دو نشان زد در درجه اول امکان تـجربه یک سرمایه‌گذاری مدرن را برای مشتریان فراهم آورد و در درجه دوم خریدی آسان را برای آن ها فراهم کرد. اما چطور می‌توان این کارت‌ها را تهیه کرد؟


خــــــــــرید از لــــنـــــدو

همین حالا می‌توانید اقدام کنید

سفارش کارت‌های اعتبــــاری خــرید از فــــروشگاه‌های معتبر کالا امکان‌پذیر خواهد بود. نکته جالب تـــوجه در خرید این کارت‌ها این است که مشتریــان ملزم به ارائه چک بـــرای ضمانت نخواهند بود و تنها می توانند از ضمانت سفته‌ها نیز برای دریافت این کارت‌های اعتبــــاری استفاده کنند، گرچه نبــــاید از مــزیت‌های چک در برابر سفته چشم‌پوشی کرد. اما به هر طریق ایـــن شرکت استفاده از سفته بــرای افـرادی که امکان ارائه چک را ندارند نیــــز فراهم کرده است. شاید این پرسش مطرح شود که سقف اقساط که لندو در نـظر گرفته است به چه شکل خواهد بود؟

با خیال راحت خرید کنید

در پــــاسخ باید بیـــان کنیم که اولیـــن تــجربه استفاده از کارتهای اعتبــــــاری خرید اگر ضمانت به شکل ارائه سفته باشد ۶ میلیون تــــومان و در صورت ارائه ضمانت بـا چک ۷٫۵ میلیون تومان خواهد بود. البته نگران خریدهای بالای ۱۰ میلیون تومان نباشید، با اخذ امتیــــاز از لندو در خریدهای بعدی می توانید از این مزیت نیز برخوردار شوید.ثبت نام
اگر از قبل در سایت لندو ثبت نام نکرده اید بـاید با وارد کردن شماره موبــــــایل و رمـــز خـود، ثبت نــــام انجام دهید.
موبایل زرین
ابتدا فروشگاه موبایل زرین را جستجو کرده و از بین کارت های مورد نظر براساس تعداد ماه‌های پرداخت تا ۱۲ ماه، یک کارت را انتخاب کرده و گزینه ادامه ثبت سفارش را بزنید.
پیگیری لندو
کارشناسان لندو حداکثـــر تـــا ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش با شما تـــــماس گـرفته و تصاویــــر مدارک مورد نیـاز بـــرای ضمانت را از شما درخواست خواهند کرد
مدارک
بعد از ارســـــــال تـصاویـــــر مـــدارک، اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مورد بـررسی و اعتبــــارسنجی قرار گرفته و در صورت تأیید مدارک، ثبت‌نام تایید نهایی می شود
تحویل کارت اعتباری
زمــان دقیق ارسال کــارت‌ اعتبــــاری خرید مشخص نیست و به صورت اتــوماتیک زمانی به عنـــوان حداکثر زمــــان ارســـال بـــــرای سفارش شما در نظر گرفته می‌شود

فــــــروش اقساطی از بای چـــک !

شرکت پشتیبان خدمات بــــای چک
” شرکت بازرگانی نیک راستیــــن پــــارسا “ بــوده است که از آغاز سال ۱۳۹۵ پشتیبـــانی فــــــروش اقساطی فـــــروشگاه‌ها و اغلب سایت های خدماتی را راه اندازی کرد. ایـــــن سایت بـادارا بـودن ده‌ها وبسایت و فروشگاهای فروش کالا توانسته اقساط خرید انواع محصولات مانند لوازم خانگی مانند یخچال، لوازم صوتی تصویری و دیجیتالی مانند تلویزیون، گوشی، کامپیوتر و لپ تاپ، دکوراسیون داخلی مانند مبلمان و میز وصندلی، لـــوازم و ادوات موسیقی، تورهای مسافرتی، موتور سیکلت و مواردی از این قبیل را فراهم کند.

تنها راه استفاده از این خدمات دریافت تاییدیه بای چک خواهد بود. لازم به ذکر است که افراد می‌توانند تمامی هزینه محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های تحت پوشش این سامانه به مدت اقساط ۲۴ ماهه پرداخت کنند. جالب است بدانید خرید اقساطی با بای چک را می توان از طریق چک، سفته و یا کسر از حقوق انجام داد که تمامی مسائل مـــــربوط به کالا، گارانتی و تــــحویل بر عهده فـــــروشگاه مــــــورد نظر بوده وبای چک تنها صادر کننده اعتبار سنجی و صدور تاییدیه برای خرید شما خواهد بود.


خــــــــــرید از بای چـــک


مـحـاسبـه گـر اقـــســاط

نحوه ثبت سفارش در بای چک:

زمانی که شما دسته محصول موردنیاز خود در بای چک را انتخاب کنید، گزینه ای را در پایین صفحه مشاهده می‌کنید که “دریــــافت تاییدیه بای چک” است. روی ایـــــن گزینه کلیک کنید تـا به صفحه اعتبــــارسنجی بای چک هدایت شوید.در آن صفحه اطلاعات شخصی، شغل و آدرس و اطلاعات بانکی از شما خواسته می شود. این فیلدهای ثبت نام را به دقت پر کنید. پس از حداقل ۲۴ ساعت و یـا حداکثر ۷۲ ساعت از طریـق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کدملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید. در صورت احراز شما و معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام، بای چک ثبت نام شما را تائید می کند و شما می توانید با “تاییدیه بای چک” از فـــــــروشگاه های مختلفی که در سایت مـــــوجود هستند، خـــــرید خود را به صــورت اقساطی انجام دهید. هیچ کدام از فروشگاههای موجود در این سایت، بدون “تائیدیه بای چک” فروش اقساطی انجام نخواهند داد.

شرط اخذ تاییدیه از بای چک
:

  • قدمت بالای حساب
  • داشتن معدل حساب قابل قبول
  • نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
  • شغل و سابقه کاری موجه

برترین ها را از ما بخواهید


اپل


سامسونگ


هواوی


شیائومی


وریتی